Останні новини

Новина

День захисту дітей в с. Юрівка

1 червня 2019 року в селі Юрівка пройшло веселе та яскраве свято присвячене Міжнародному Дню Захисту Дітей.

 

1 червня Україна та ще понад 60 країн світу відзначають Міжнародний день захисту дітей.

 

День захисту дітей в Україні це загальнонаціональне свято, яке асоціюють із морозивом, атракціонами і початком довгоочікуваних літніх канікул, але насправді, воно покликане привернути увагу людей до проблем та труднощів дітей у всьому світі, наголосити на важливості захисту їхніх прав.

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. У пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

 

До Міжнародного дня захисту дітей сільська рада села Віта – Поштова, громадська організація «Заможне Село», місцеві підприємці та благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» підготували цікаву святкову програму для дітей та їхніх батьків.

На юних відвідувачів чекали веселі конкурси, захоплююча анімаційна програма, аквагрим від місцевих художників, безкоштовні солодощі та морозиво. Всі дітки мали змогу пострибати на батутах та проїхатись на паровозику, який катав усіх охочих навколо стадіону школи.

 

Представник Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ» Михайло привітав всіх діточок з цим чудовим днем, побажав їм завжди поважати свій рідний край та свою країну, а також виправдати сподівання своїх батьків.

Окрему вдячність Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» висловлює нашому партнеру компанії «Coca-Cola Ukraine». Завдяки їх підтримці всі дітки безкоштовно отримали смачні напої.

 

Довідково:

 

Свято вперше було засноване у 1925 році на Світовій конференції за добробут дітей у Женеві, Швейцарія, учасники якої проголосили необхідність соціального захисту прав дітей.

Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Воно було засноване 70 років тому, в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.

157
2019-06-04

Додати коментар