Останні новини

Новина

Всеукраїнський проект VIII трієнале "Живопис-2019"

З 6 по 30 червня 2019 року у виставкових залах Центрального будинку художника проходить масштабний Всеукраїнський проект VIII трієнале "Живопис-2019", який організований Дирекцією виставок Центрального будинку художника.

 

Три роки тому, у виставкових залах Центрального будинку художника пройшла Трієнале «Живопис-2016», яка мала великий резонанс серед прихильників сучасного живопису.

 

Урочиста частина відкриття розпочалася з вітального слова Ігоря Волощука, заступника голови Національної Спілки Художників України з виставкової діяльності. Переможця та лауреатів оголосив Костянтин Чернявський, заступник голови Національної Спілки Художників України, художник.

За рішенням журі Гран-прі Трієнале отримав Володимир Цюпко з міста Одесси. Диплом першого ступеня отримав Андрій Блудов з м. Київ за твір «Продавець десертів», диплом другого ступеня отримав Олексій Малих з Києва за твір «Палімпсест 1» та диплом третього ступеня отримав Владислав Шерешевський з міста Київ за твір «Квартал 195».

 

Загалом до участі у проекті було подано понад 800 заявок, з яких потім, високоповажним журі, було обрано 200 робіт, які і представлені на експозиції. Головним призом проекту є персональна виставка у залі Центрального будинку художника.

Глядачі зможуть побачити твори Бориса Когана, Олександра Мельника, Оксани Попінової, Світлани Лопухової, Олександра Антонюка, Володимира Гуріна, Віктора Ковтуна, Марії Ворончак, Миколи Журавля, Олександра Сердюка, Алли Алексєєвої, Дір’ї Мостовщикової та інших митців.

 

Головна ідея трієнале "Живопис-2019" це широкий показ самого помітного і цікавого в мистецтві живопису України за останні 3 роки. У глядачів є унікальна можливість насолодитися сучасним мистецтвом, абстрактними та експресивними творами різних митців, а також побачити роботи тих художників, які надають перевагу традиційним мотивам мистецтва та зробити власні висновки, і все це в одному виставковому просторі.

Сподіваємось, що актуальність проекту та ексклюзивність експозиції викличе інтерес серед мистецької громадськості України.

267
2019-06-07

Додати коментар