Останні новини

Новина

Парламентська кампанія-2019: партійні списки і мажоритарники

18 червня 2019 року в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Парламентська кампанія-2019: партійні списки і мажоритарники», яка була організована Агентством моделювання ситуацій.

 

За словами Віталія Бала, директора Агентства моделювання ситуацій, йдуть розмови, що буде рішення Конституційного суду, яке визнає не конституційним Указ Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної ради. «Як мінімум є декілька серйозних і дуже багатих людей, зацікавлених щоб вибори були перенесені на осінь, для того, щоб встигнути розкрутити свою політичну партію, а є і інші, які зацікавлені в проведенні виборів зараз», - зауважив Віталій Бала.    

 

На думку експертів передвиборча компанія йде дуже мляво, а формування списків відбулось феєрично. «Йде серйозна профанація політикуму України. Політичний клас себе практично повністю дискредитував. Ми є свідками того, що відбувається в країни викликає певну іронію і сум», - зауважив пан Віталій.

 

На думку Віталія Бала, майбутній парламент буде ще більш не компетентним ніж теперішня Верховна Рада VIII скликання, і він буде менш проукраїнським. Великим плюсом теперішньої Верховної Ради пан Віталій назвав її проукраїнську позицію та прийняття багатьох важливих законів для України, які заклали фундамент на майбутнє. Не погана десятка, на думку Віталія, у Петра Порошенка, у партії «Голос» та у партії «Слуга народу».

 

Олексій Голобуцький, заступник директора АМС, вважає, що більшість гравців на виборах очікують, що вибори відбудуться у жовтні, тому що до виборів залишилось трішки більше ніж місяць, а у більшості округах компанія навіть не почалась. За словами пана Олексія партія «Слуга народу» засвітила вже приблизно 200 кандидатів в депутати.  Друга за рейтингом партія «Опозиційна платформа «За Життя». Щодо списку цієї партії, Олексій Голобуцький відмітив, що вони до свого виборця відносяться достатньо правдиво, і не намагаються приховати бізнесменів. Наступна партія по соціології це «Європейська Солідарність» за думкою одних експертів список цієї партії дуже оновлений, а на думку інших експертів він взагалі не змінився. На думку експертів головним ресурсом партії «Батьківщина» є її лідер, і вона має достатнє електоральне ядро для проходження в парламент. Щодо партії «Голос» експерти вважають її цікавим політичним проектом. «Вакарчук, як україномовний варіант Зеленського це буде дуже цікаво, але на зараз ця партія достатньо млява», - зауважив Олексій Голобуцький.

 

283
2019-06-21

Додати коментар