Останні новини

Новина

Суботник на острові Великий

У суботу, 22 червня 2019 року, активісти ГО «Чистий Дніпро» провели велике прибирання дніпровського острова Великий.

 

Команда «Чистого Дніпра» разом із волонтерами зібрала і вивезла з острова Великий цілий корабель сміття.

 

Гарний піщаний пляж та тепла вода у Дніпрі, високі гарні сосни на острові Великий – просто райське місце для відпочинку. Не дивно, що є так багато бажаючих проводити тут вільний час. Люди влаштовують кемпінги, приїжджаючи на кілька днів, та пікніки, загорають та купаються, відпочивають на вихідних. Проте, на жаль, далеко не кожен прибирає за собою. Тому на острові утворилися стихійні звалища із сміттям, купи з пляшок, битого скла, поліетиленових пакетів.

 

«Минулого разу, коли ми вперше побували на острові Великий, я був шокований кількістю сміття, яке ми побачили тут. Тоді ми домовилися з колегами, що повернемося сюди, аби влаштувати велику чистку», - сказав голова ГО «Чистий Дніпро» Дмитро Надєєв.

 

Під час суботника вдалося зібрати стільки сміття, що воно ледь вмістилося на кораблі, яким на Великий прибула команда «Чистого Дніпра». «Це далеко не все, що вдалося зібрати. Острів засмічували роками, за один раз його почистити неможливо. Звертаюся до людей: бережіть природу, не будьте свинями. Прибирайте за собою, інакше наша країна потопатиме у смітті і нечистотах», - наголосив голова «Чистого Дніпра».

 «Прочитала у Фейсбуці, що можна поїхати і зробити добру справу – прибрати сміття на острові Великий і тим самим допомогти не лише собі, а й нашій чудовій планеті», - сказала волонтер Анастасія Заброда. - Закликаю всіх киян у вільний час приєднуватися до груп активістів, - з дітьми, друзями, рідними. Такі добрі справи об’єднують людей. До того ж, у цьому випадку, бонусом до доброї справи була ще й гарна прогулянка по Дніпру катером!»

«Це не перший субботник для мене. У нас у Вишгороді ми кілька разів влаштовували прибирання міста. Але суботник на острові – це щось особливе. На мій погляд, людям потрібно усвідомлювати, якими речами вони користуються і не купувати тих, що шкодять довкіллю. А також нам всім потрібно звертати увагу на роздільне складування сміття», - сказала волонтер Вікторія Котик. – Ми повинні берегти нашу планету, природу, наш Дінпро».

 

Дмитро Надєєв від імені команди «Чистого Дніпра» щиро подякував усім, хто взяв участь у суботнику. «Це не останній подібний захід нашої організації, сподіваємось, що кожного разу бажаючих долучитись до добрих справ буде все більше і більше», - зазначив він.

Очистимо Дніпро, його береги та острови разом!

543
2019-06-24

Додати коментар