Останні новини

Новина

Екскурсія на завод Coca-Cola

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» протягом багатьох років є незмінним партнером Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ». 04 червня 2019 року наші партнери запросили діточок з хору «Український візерунок» села Гатного на захоплюючу екскурсію заводом Coca-Cola.

 

Напевне кожній людині в світі відомий червоно-білий логотип компанії «Coca-Colа». Його легко впізнають 94% населення земної кулі.

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» це єдина компанія в Україні, яка виробляє і продає не тільки чотири найпопулярніші у всьому світі бренди: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite, а також соки і нектари; чисту питну воду; холодний чай, енергетичні напої.

 

Завод Coca-Cola було офіційно відкрито у 1999 році поблизу селища Велика Димерка у Київській області. У компанії працює близько 1500 співробітників.

Завдяки чудовому екскурсоводу Маргариті діти відвідали музей Кока Кола, дізналися про продукцію бренду та про історію їх виникнення. Також у діточок була унікальна можливість своїми очима побачити, як виробляється всесвітньо відомий напій.

Макет території заводу, який знаходиться у музеї, дав змогу уявити масштабність й потужність виробництва.

Також у музеї діти переглянули цікавий фільм про компанію, а Маргарита провела дегустацію улюблених напоїв для усіх бажаючих.

Після дегустації всі вирушили на виробництво.

Після пізнавальної екскурсії всі мали можливість спробувати напої у імпровізованій аптеці творця Coca-Cola та сфотографуватися біля експонатів музею. По завершенню екскурсії всі отримали подарунки у вигляді напоїв.

 

Довідково:

 

Напій виробляється за старовинним рецептом з сиропу-концентрату, який завозиться з Європи і склад цього сиропу відомий лише двом людям в світі. Перший це фармацевт Джон Пембертон, який у 1886 році створив сироп від головного болю та нервів для військових. Другий це бухгалтер Пембертона Френк Робінсон, який придумав назву для нового напою і написав слова «Coca-Cola» фігурними літерами, які до цього дня є логотипом напою.

У 1916 році була створена оригінальна пляшка Кока коли.

ХХ століття ознаменувалося тріумфальним ходом Кока-Коли по планеті. Сьогодні навіть найменші діти знають цей смак, бренд коштує мільярди доларів, а всім знайомий Санта-Клаус в червоному кожушку - винахід маркетологів і дизайнерів Coca Cola.

 

В СРСР Кока-Кола з'явилася під час підготовки до Олімпійських ігор в 1979 році. Сьогодні завод випускає 232 найменувань продуктів, постійно розширюючи свій асортимент.

258
2019-06-24

Додати коментар