Останні новини

Новина

Екскурсія до Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»

Вже не перший рік Благодійна організація "Фонд "Сварог" дарує радість та щастя дітям, організовуючи для них різні цікаві пізнавальні та розважальні заходи. 25 червня 2019 року Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» запросив до себе в гості діточок зі Шпитківської дитячої школи мистецтв.

 

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою! В ньому можна проводити наукові дослідження, вирішувати головоломки, перевіряти закони фізики і механіки. Всі експонати музею можна та потрібно чіпати, а також випробовувати на міцність.

Завдяки екскурсоводу Сергію екскурсія  була веселою та цікавою.

В музеї можна побачити більше 250 інтерактивних експонатів, які демонструють фізичні закони або незвичайні природні явища. Основна експозиція має такі зони: "анатомія", "оптика", "акустика", "механіка", "електромагнетизм", "нові технології" та "таємниці води". Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

 

Діти мали змогу розібрати модель людини на запчастини, побувати в кімнаті оптичних ілюзій, доторкнутися до стіни з 50 000 маленьких паличок, побувати в ролі археолога та розкопати скелет вигаданої істоти.

У зоні "акустики" можна пограти на гітарі та ударній установці. У відділі нових технологій діти побачили інтерактивну пісочницю, яка дозволяє побудувати топографічну карту з допомогою піску, а також побачили віртуальний маніпулятор.

 

За допомогою "ящика вуда" пускали кільця пари, бачили як утворюється водяний смерч, дізналися про в’язкість та силу Архімеда, а також всі охочі мали змогу виміряти баланс води в організмі.

 

Діточок дуже зацікавила чорна діра, куди всі кидали монетки, а також диск, завдяки якому вони дізналися про силу коріоліса. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

 

Також діти були в захваті від зони "оптики", в якому всі доторкнулися до плазмової кулі та побачили що таке кольорові тіні.

Дуже зручним у музеї є те, що кожен експонат супроводжує опис, який пояснює, як експонат працює і що демонструє.

 

Окрему вдячність Благодійна Організація «ФОНД «СВАРОГ» висловлює дирекції Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» за допомогу в організації цього заходу. Крок за кроком, спільно ми зробимо цей світ кращим.

Щодо деталей співпраці звертайтесь за номером телефону 0939414445- Михайло

232
2019-06-25

Додати коментар