Останні новини

Новина

"Турбота у громаді" село Дідівщина

Волонтери Благодійної Організації "Фонд "Сварог" продовжують проводити серію благодійних акцій з безкоштовної допомоги жителям Київщини - Турбота у громаді, яка все більше набирає популярності.

 

На жаль Україна багато років гостро відчуває дефіцит ресурсів для задоволення базових соціальних потреб населення. Місячного прожиткового мінімуму, визначеного державою у вигляді пенсій та інших соціальних виплат, вистачає хіба що на декілька днів. На щастя, існують люди, які не лишають Україну в цій біді сам на сам.

 

Волонтери фонду завітали до села Дідівщина, Фастівського району, де в черговий раз переконалися те, що ми робимо для людей, в теперішній час є дійсно важливим. Тому подібні заходи є актуальними і необхідними в наш час. Якщо Вам потрібна подібна допомога звертайтеся до волонтерів Благодійної Організації "Фонд "Сварог" та слідкуйте за нашими новинами.

 

Усіх небайдужих просимо підтримати дану акцію! Ваша підтримка може бути у вигляді розповсюдження даної інформації, прийняти активну участь передавши до фонду гуманітарну допомогу, хто яку може (речі, продовольство, гроші, просвітництво)!

 

Окрему вдячність Благодійна Організація «ФОНД «СВАРОГ» висловлює магазину «Баул» за допомогу в організації цього заходу, а також  компанії «Coca-Cola Ukraine» за надані напої.

Щодо деталей співпраці звертайтесь за номером телефону 0939414445- Михайло

 

 

 

 

189
2019-06-27

Додати коментар