Останні новини

Новина

Настільна гра «НАТО-Україна»

2 липня 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі відбулась презентація концепції інноваційної настільної гри «НАТО-Україна». Настільну гру презентував благодійний фонд Stabilization Support Services («Стабілізейшн Суппорт Сервісез») за участі Олівера Файрламб, першого секретаря Посольства Великобританії в Україні та Барбори Маронкової, директорки Центру інформації та документації НАТО.

 

Ця гра має на меті допомогти українській молоді краще зрозуміти НАТО та потенційні позитивні зміни для України, які несе із собою співпраця з Північноатлантичним альянсом. Проект реалізується за фінансової підтримки Двосторонньої програми уряду Великої Британії.

 

Як зазначила Ольга Іванова, керівниця проекту, український благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез», наразі концепція настільної гри перебуває на етапі розробки. Головний продукт планується презентувати у листопаді цього року. Також виконавцями проекту планується проведення 24 презентацій нової гри в Києві і в областях. 57 примірників гри будуть передані безкоштовно до освітніх закладів, а макет гри з детальними інструкціями буде розміщений у вільному доступі в інтернеті і всі бажаючі зможуть завантажити та роздрукувати цю гру.

 

Настільна гра «НАТО-Україна» це не перший проект «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» з використання ігрофікації для роз’яснення складних та важливих для українського суспільства тем. Командою благодійного фонду були розроблені ігри про гендерні стереотипи та дискримінацію жінок в України «Бути жінкою» та першу анти дискримінаційну  гру про переселенців «Переселенська блуканина».

484
2019-07-02

Додати коментар