Останні новини

Новина

Проект «Мистецькі резиденції для бійців»

03 липня 2019 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбувся круглий стіл на тему: «Мистецькі резиденції для бійців», головним організатором якого виступила Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка”.

 

Благодійною організацією “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка” було розпочато проект із системної підтримки учасників війни з використанням мистецьких засобів.

 

На круглому столі обговорювали сам проект, про те, як він реалізовується, його значення для учасників та суспільства, а головне про необхідність його суспільної підтримки.

 

Організатори сподіваються, що проект «Мистецькі резиденції для бійців» буде тривалий. Планується проводити чотири резиденції на рік. Зараз сфокусували увагу на двох - “Театральній резиденції для бійців” та “Літературній резиденції для бійців”. Наступним кроком стануть резиденції з кіно та живопису. Проект супроводжують провідні митці і професійні психологи, кожною резиденцією керує ветеран війни на Донбасі.  

 

З 31 травня 2019 року Благодійною організацією “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка” була розпочата кампанія по збору коштів на новий проект "Мистецькі резиденції для бійців", спочатку на першу з запланованих чотирьох резиденцій - театральну.

 

Організатори мають сподівання, що завдяки підтримці суспільства та в результаті роботи митців вже у вересні глядачі зможуть побачити документальну виставу, яку покажуть 12 бійців, що пройшли кастинг. Вистава базуватиметься на їхніх особистих історіях. Художній керівник проекту Олег Шульга.

 

В разі успішної кампанії та достатніх коштів планується провести другу мистецьку резиденцію для бійців - літературну. До 1 серпня триває конкурсний відбір її учасників, всі бажаючі можуть заповнити анкету.

 

 

712
2019-07-05

Додати коментар