Останні новини

Новина

Персональна виставка Валентини Цвєткової

З 12 червня 2019 року в галереї НЮ АРТ проходить персональна виставка Валентини Цвєткової. Це 9 експозиція, яка входить в проект «10 видатних українських художників ХХ століття», і в ній можна буде побачити більше 60 добірних творів живопису й графіки з приватних зібрань.

 

Живописець Павло Власов свято шанував реалістичне мистецтво, і зміг прищепити молодій художниці близькість до натури, захоплення природою та вміння радіти звичайним миттєвостям життя.   

 

 

Художницю завжди вабило створення натюрмортів та пейзажів. Їй дуже подобались ажурні гліцинії, барвисті півонії і бузок та соковиті грона винограду.

 

 

На виставці представлені твори в жанрах натюрморту, пейзажу, портрету, які виконані в різних техніках живопису (олія, пастель, акварель, олівець, фломастер). Валентину Цвєткову називають одним з кращих майстрів пейзажу і натюрморту в Україні. Вона завжди притримувалась інтенсивних та насичених кольорів у своїх творах.

 

У 1937 році художниця приїхала на Південний берег Криму, в Ялту. У пошуках узагальненого образу Криму, вона прагнула в одному творі сконцентрувати все, що їй дороге в природі Південного узбережжя, об'єднуючи натюрморт і пейзаж в єдину гармонійну композицію, де все пронизано чистим повітрям і наповнене сонячним теплом.

 

 

Валентина Цвєткова обожнювала подорожувати. Завдяки теплим стосункам з Катериною Фурцевою вона мандрувала не лише республікою СРСР, але й Італією, Францією, США, Єгиптом. Під час її мандрівок вона малювала яскраві та насичені натюрморти та пейзажі, які були виконані різними техніками живопису, такі як «Хіва» (1970), «Рим» (1968), «Марсель» (1969).

 

В 1965 та 1967 роках її полотна були представлені на міжнародних художніх виставках жінок – професіоналів у Парижі. Її творчість була добре сприйнята та освітлена французькою пресою, а також Цвєткова була визнана однією з трьох кращих художниць світу.

 

Це вже п’ята за рахунком виставка Валентини Цвєткової, яку організовує галерея. Виставка триватиме до 13 липня 2019 року і всі охочі мають змогу відвідати її та насолодитись яскравою творчістю цієї видатної мисткині.

 

673
2019-07-05

Додати коментар