Останні новини

Новина

Відкриття особливого арт- об'єкту

23 липня 2019 року в Києві відбулась унікальна культурна подія, а саме відкриття особливого арт- об'єкту – пам’ятного знаку на честь видатного композитора і музиканта Ігора Стравинського.

 

Завдяки класичному ювелірному дому «Лобортас» був започаткований унікальний проект «Видатні особистості, які змінили світ». Пам’ятний знак Ігору Стравинському є першим кроком на шляху реалізації цього проекту. Цей проект включає в себе встановлення пам’ятних меморіальних знаків видатним особистостям і він має всі шанси стати унікальним явищем, яке не має аналогів у світі. Проект здійснюється за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації і особисто Київського міського голови Віталія Кличка.

 

 

Пам’ятний знак представляє собою образ композитора, який прислухається до звуків навколишнього світу і портітури, кинутої в повітря.

 

 

Головна мета проекту це зробити Київ містом-музеєм, щоб кожен киянин та гості міста  знали ті будинки, в яких жили видатні люди, а також зробити Київ більш цікавішим та привабливим.

 

За задумом Київ став першою точкою звідки стартує цей проект. Організатори планують, що в подальшому цей проект стане міжнародним.

290
2019-07-24

Додати коментар