Останні новини

Новина

Виставка сучасних київських митців

23 липня 2019 року в художній галереї «Митець» відкрилась виставка сучасних київських митців. Серед учасників, як молоді талановиті автори, так і вже досвідчені художники та скульптори.

 

 

На виставці презентували свої роботи 10 учасників: Володимир Зирянов, Андрій Стєклов, Олександр Рожков, Аліна Борисова, Євген Артамонов, Лариса Кукарека, Григорій Зозуля, Ася Ясно, а також дебютантка Тетяна Самойлович та кераміст Олександр Поліщук.     

 

 

Більшість творів живопису намальовані олією на полотні, проте це не весь арсенал картин. Автори представили різноманіття мистецьких підходів та технік. Всі роботи насичені яскравими кольорами. Тематика картин дуже різноманітна. Когось з майстрів надихають квіти та тварини, а когось вигини тендітного людського тіла.

 

 

Виставка триватиме до 31 липня 2019 року.

 

 

Довідково:

Одна з найдавніших галерей Києва та України – ХУДОЖНЯ ГАЛЕРЕЯ «МИТЕЦЬ» Київської організації Національної Спілки художників України, була відкрита для шанувальників мистецтва в 1954 році. По виставках, які тут проводилися Спілкою художників в різні роки, можна вивчати історію українського мистецтва, а в наш час знайомитися з роботами відомих художників сучасності, з творчими експериментами талановитої молоді. У самому ж будинку жили і працювали художники – власне ті, хто писав цю історію – Іван Кавалерідзе, Петро Код’єв, Валентин Литвиненко, Галина Зоря, Петро Сльота, Михайло Іванов, Олексій Кантеміров. У певний період тут були майстерні Тетяни Яблонської, Олександра Данченка, Андрія Чебикина.

 

410
2019-07-24

Додати коментар