Останні новини

Новина

Мрій! Дій! Надихай!

13 серпня 2019 року в місті Києві завдяки співпраці Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ» та благодійної організації «Фонд Олени Пінчук» діти села Лісники мали змогу відвідати майстер - клас на тему: «Мрій! Дій! Надихай!», який організувала та провела директорка освітнього центру «Інсайт» Ірина Тулякова.

 

Сучасний світ дуже складний. Для комфортного існування у нашому динамічному середовищі потрібно бути сильною особистістю, з чіткою життєвою позицією. Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» прагне допомогти дітям стати особистостями з гнучким розумом та активною життєвою позицією.

 

Пані Ірина на майстер – класі поділилася з усіма присутніми лайфхаками зі свого власного життя про те, як потрібно діяти для досягнення своїх мрій.

 

За словами лекторки мрія це те, що викликає емоції.  Мрія може бути як глобальною, так і маленькою. Але перед тим, як мріяти, потрібно себе проаналізувати.  Ірина Тулякова розповіла про інструменти для самоаналізу серед яких є такі як: АПД (аналіз проведеної дії – це те що вдалося, що не вдалося та що необхідно покращити), звід аналіз (наша сильна складова та фактори, які будуть впливати на нас), колесо життєвого балансу, аналіз незавершених справ.

 

Ірина Тулякова наголосила, що дуже важливо аналізувати свої перемоги та успіхі, а також потрібно вміти пишатись своїми досягненнями. Також, не менш важливим, є вміння дякувати а бути вдячним. Необхідно проаналізувати коло людей, яким Ви вдячні та потрібно будувати стосунки з оточуючими.

 

Пані Ірина всім присутнім продемонструвала мультик, який її надихає та нагадує про те, що мріяти дуже важливо для кожної людини, але для того, щоб мріяти потрібно мати енергію та бажання.

 

Друга частина лекції була присвячена діям. Пані Ірина наголосила, що для того, щоб чогось досягти потрібно діяти. Будь-яке бажання потребує дій. Для того, щоб почати діяти потрібно свою мету розділити на частини та працювати.

 

Остання частина лекції була про натхнення. Для самої лекторки натхнення дорівнює вірі. Дуже важливо аби віра в себе, віра в те, що Вам все вдасться надихала Вас особисто та людей, які Вас оточують.

 

Благодійна Організація «Фонд «СВАРОГ» висловлює щиру вдячність Ірині Туляковій за пізнавальний майстер - клас та благодійній організації «Фонд Олени Пінчук» за допомогу в організації цього заходу.

 

Тож мрійте, досягайте своєї мети, надихайте інших людей на здійснення бажань і давайте робити крок за кроком цей світ кращим разом! 

Щодо деталей співпраці звертайтесь за номером телефону 0939414445- Михайло.

500
2019-08-14

Додати коментар