Останні новини

Новина

День пам’яті загиблих захисників

29 серпня 2019 року Україна вперше офіційно відзначає День пам’яті загиблих захисників, полеглих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата була обрана президентом України через те, що саме 29 серпня 2014 року це день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

 

В Києві на Михайлівській площі зібрались сотні людей, сім’ї та родичі загиблих та зниклих безвісти воїнів, а також небайдужі громадяни та гості столиці, які прийшли вшанувати пам’ять полеглих героїв, що віддали своє життя в боях за мир і незалежність.

 

Головними організаторами заходу є: громадська організація "Військово-патріотичне об'єднання учасників бойових дій "Сармат", громадська організація "Незламні матері України", Київська міська державна адміністрація та інші.

 

О 12 годині дня біля Стіни пам’яті відбулась всеукраїнська панахида за загиблими героями в Іловайській битві, яку провели священнослужителі Михайлівського Золотоверхого монастиря.

 

Багато людей прийшло вшанувати пам’ять загиблих захисників України та принесли соняшники – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами, тому що, в серпні 2014 року в соняхах тривали бої та залишалися загиблі українські воїни.

362
2019-09-01

Додати коментар