Останні новини

Новина

Свято першого дзвоника

Цього року кожна школа мала можливість самостійно обирати день початку навчання. Свято першого дзвоника деякі українські школи провели 1 вересня, а інша частина — 2 вересня.

 

02 вересня 2019 року в ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово - фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва пройшло свято Першого дзвоника. На свято прийшло багато батьків та гостей столиці. У святковому заході взяли участь почесні гості: співробітники Служби зовнішньої розвідки України, ветерани АТО, представники Департаменту освіти і науки України, Департаменту молоді та спорту, всеукраїнських громадських організацій та інші.

 

Головною метою заходу є виховання патріотичних почуттів до своєї країни, символів України: Державного Прапора, Державного Герба, Державного Гімну України, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, виховують патріотизм, духовність і добро.

 

Головною окрасою свята стало виконання державного Гімну України на фоні великого державного Прапору солістом оркестру          Почесної варти Олександром Самборським, солістом Державної прикордонної служби України Володимиром Стельмахом, паняночкою ліцею 8 - в класу Анастасією Олещук, а також ще майже 1500 осіб - кадетів і паняночок, педагогів ліцею, батьків та гостей.

 

Серед інших гостей на святі був присутній настоятель храму святих апостолів Петра і Павла Архимадрид Аліпій, який привітав дітей та вчителів з початком нового навчального року. Також найактивніших батьків за всебічну підтримку ліцею нагородили грамотами. Всім першокласникам на честь першого дзвоника вручили подарунки.

 

Кадети та панянки ліцею всім присутнім гостям подарували креативний та запальний танок, а також чарівний вальс.   

 

На честь свята кадети і паняночки ліцею випустили в небо голубів з побажаннями миру і злагоди для нашої Батьківщини. Перший дзвоник за традицією дали першокласник та випускник.

 

Наприкінці свята традиційно відбувся Урочистий парад кадетів і паняночок.  

389
2019-09-03

Додати коментар