Останні новини

Новина

Фестиваль етнічних культур у Миргороді

11 вересня 2019 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему: «Місто миру єднає друзів». Фестиваль етнічних культур у Миргороді», яка була організована Миргородською міською радою та Азербайджанським культурним центром імені Мусліма Магомаєва.

 

Більше ніж 100 років налічує історія Миргороду як курорту, а у 2013 році Миргород був визнаний кращим курортом України.

 

Міжнародний проект культурної дипломатії фестиваль етнічних культур «Місто миру єднає друзів» пройде у місті Миргород 15 вересня 2019 року у день народження цього чудового курорту. До Миргороду завітають офіційні делегації та творчі колективи з різних країн світу та національно культурні колективи більш ніж 30 національностей. Організатори сподіваються, що Миргород стане новим центром підписання мирних угод.

 

У програмі фестивалю народні гуляння, вікторини, карнавальна хода, виставки творів національного мистецтва, майстер-класи з народних танців та дегустація різноманітних національних страв. У фіналі свята планується зафіксувати рекорд до Книги Рекордів України на багаточисельне виконання гімну Миргороду різними національностями та жителями міста.

 

«Ми сьогодні представляємо наше місто - найкраще місто у світі, наймерніше місто. Місто було на мері різних культур та народів, використовувалось для підписання мирних договорів, для зустрічей на переговорах. Проведення такого фестивалю саме в Миргороді, підкреслює ту роль, яку він історично відіграв», - наголосив Сергій Соломаха, міський голова Миргорода.

 

                                                                                              Сергій Соломаха, міський голова Миргорода

 

Сергій Соломаха запросив всіх до міста не тільки на день міста та на фестиваль, а й на оздоровлення.

 

«У програмі нашої зустрічі планується з’їзд представників дипломатичних корпусів, надзвичайних та повноважних послів різних держав, а також керівників національно -культурних товариств  різних національностей, які проживають в Україні», - зауважила Наталія Кудряшова, співорганізатор заходу та українська телеведуча.

 

«Украина это святая земля, которая собирает все народы вместе», - підкреслив Гурбан Аббасов, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, народний артист України, Посол миру. Очікується приїзд дипломатів із Болгарії, Польщі, Азербайджану, Туреччини, Ємену, Китаю, Швейцарії, Литви, Латвії, Єгипту, Лівії, Греції, Ізраїлю, Грузії, Білорусі, Німеччини, Іспанії.

693
2019-09-12

Додати коментар