Останні новини

Новина

Три кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад написали мешканки Житомирщини

Минулого тижня у Верховній Раді України відбулося нагородження переможниць Конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад».

 

Конкурс проведено Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

 

У 2019 році в рамках проєкту «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» подали заявки 135 жінок з усієї України.

 

Основна тематика заявок - децентралізація, об’єднання громад, відкриття НАПів, розробка стратегій та статутів громад. Також у цьому році зросла кількість ініціатив, спрямованих на впровадження рівних можливостей у громадах, дотримання рівноправного доступу до товарів і послуг для різних верств населення, а також інклюзії.

 

Переможниці конкурсу були визначені у 7 номінаціях, визначено 24 проєкти-переможці та 3 проєкти із особливим статусом (партнерські, поза конкурсом). Ініціативи 3 жінок Житомирщини визнані кращими:

 

  • «Програма розвитку бізнесу ВПО та місцевих громад» Соловйової Жанни Володимирівни, м. Житомир - у номінації «Підприємництво»;

 

 

  • «Гендерний аналіз в розрізі найбільш популярних ЗМІ міста та зовнішньої реклами» Гаркавої Аліни Вадимівни, м. Житомир - у номінації «Наукова діяльність»;

 

  • «Нова Україна розпочнеться з розвитку малих громад» Загорської Оксани Сергіївни, м. Баранівка - у номінації «Нова Україна».

 

405
2019-09-30

Додати коментар