Останні новини

Новина

Перше зібрання Жіночого клубу «Нове оточення - нові можливості»

17 жовтня 2019 року в ресторані "Шинок" у місті Києві в теплій атмосфері відбулась перша зустріч Жіночого клубу «Нове оточення - нові можливості», яка була організована Таїсією Бехтер та Ксенією Латій. Головною темою цієї зустрічі є «Ресторанний етикет».

 

 

На зустрічі були присутні молоді та амбітні жінки, бізнес леді, жінки архітекторки та дизайнерки, жінки, які працюють у бьютісфері та у сфері дієтології, і звісно домогосподарки та багатодітні мами.

 

Кожна жінка мріє бути лише щасливою жінкою, кохати та бути коханою. Метою Жіночого клубу є показати жінкам, що вони можуть бути щасливими саме в цю мить, а саме головне навчити жінок себе любити.

Одним з партнерів заходу виступила Благодійна Організація «Фонд «СВАРОГ».

 

На початку вечора Наталія Адаменко, експертка по етикету і дипломатичного протоколу, експертка програми «Від пацанки до панянки», поділилась з усіма присутніми своїми знаннями з ресторанного етикету, про що можна говорити за столом, а також як правильно відповідати на незручні запитання.

 

 

Ніна Лєбєдєва розповіла як правильно обрати вино, а також як його пити та з якого бокалу.

 

 

Світлана Сабрі, декоратор інтер’єрів , дизайнер, показала як правильно сервірувати столи, правильно підбирати посуд, тарілки та блюдця.

 

 

Загалом захід пройшов в теплій дружній атмосфері, а також всіх гостей пригощали смачними винами, свіжими фруктами, найсвіжішими еклерами та авторською кавою. Як зазначили організатори, зібрання Жіночого клубу плануються щонайменше один раз на місяць.

612
2019-10-18

Додати коментар