Останні новини

Новина

Мітинг-реквієм в селі Гатному

Напередодні Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у селі Гатному відбувся мітинг-реквієм, присвячений похованню останків воїнів, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни. В цей день віддали шану дванадцяти героям, які були знайдені у Бориспільському та Баришівському районах, котрі загинули захищаючи Київ.

 

Заходи з перепоховання проводяться 2 рази на рік на день визволення Києва та на День Перемоги. На території Меморіалу в с. Гатному перепоховано вже більше 1 000 воїнів.

 

В цей день пройшла урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу захисникам Київщини, що загинули під час Другої Світової Війни. У меморіальному заході взяли  участь народний депутат України, співголова депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» Юрій Бойко, народний депутат України Олександр Качний та інші.

 

 

На заході були присутні ветерани з усієї Київської області, жителі села Гатного, а також родичи тих, хто загинув. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.

 

Вже 74 роки минуло з дня закінчення Другої Світової Війни, але ще є дуже багато полеглих у війні, які не поховані належним чином та за православними звичаями.  

 

Перепоховання можливе завдяки зусиллям експертів громадської організації "Археологічне патріотично-пошукове об'єднання "Дніпро-Україна", які вже майже 20 років повертають з небуття героїв, які захищали нашу країну. За всі роки роботи вдалося ідентифікувати 1286 бійців і офіцерів.

 

 

 «Для мене це особисте. Мій дід пропав безвісти у 1941 році. З об’єднанням «Дніпро-Україна» ми працюємо вже майже 15 років. 2 рази на рік ми проводимо перепоховання. Це не політична акція та не піар, головною метою є нагадати, тим хто живий, завдяки кому вони мають змогу жити і хто поклав за них життя», - наголосив Юрій Бойко, народний депутат України, співголова депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя».

 

В кінці заходу всіх охочих пригощали смачною кашею та гарячими напоями.

 

 

Ніхто не забутий, Ніщо не забуто! Війна закінчиться, коли буде похований останній солдат!

575
2019-11-05

Додати коментар