Останні новини

Новина

Зеленський зважився на цифровий перепис населення України

Президент Володимир Зеленський зважився на цифровий перепис населення, на який українці чекали цілих 18 років. Кабінет міністрів має намір провести всеукраїнський перепис населення в листопаді — грудні 2020 року. Уряд також планує ще цього року “взяти на олівець” українців, але у "цифровому" варіанті.

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що цифровий перепис проведуть за допомогою статистичних і математичних методів, а також на основі роботи з реєстрами. Виступаючи на брифінгу за підсумками засідання уряду, від підкреслив, що такий перепис хочуть провести до кінця поточного року.

 

У Зеленського зазначили, що під час всеукраїнського перепису населення українцям зададуть близько 10 питань, в тому числі, про кількість дітей. Також будуть задавати питання про нерухомість, наявність мереж водопостачання та каналізації. Це буде робитися для ревізії стану житлового фонду.

 

У Кабінеті міністрів підрахували, що, згідно з проектом Державної служби статистики, перепис населення обійдеться Україні в 5 млрд грн.

Як відомо, останній перепис українців був проведений ще у 2001 році.

джерело: today

522
2019-11-07

Додати коментар