Останні новини

Новина

Вертикальна ферма нового покоління: чи може бізнес бути екологічно чистим?

З огляду на те, що до 2050 року населення світу досягне 9,7 мільярда чоловік, Всесвітній банк закликає до інновацій, які допоможуть нам прогодувати планету. Один з обговорюваних варіантів - вертикальне землеробство.

 

Концепція передбачає вирощування продуктів харчування в приміщенні на великих складах зі стінами висотою в кілька метрів з пишними рослинами, вирощеними під світлодіодним освітленням і повністю захищеними від зовнішнього світу. Ці закриті ферми призначені для розміщення в містах, щоб вони були ближче до клієнтів. За останні роки концепти вертикальних ферм змінилися з простих споруд до складних автономних систем.

 

Сьогодні роботи і механічні конструкції займаються посівом, пересадкою, збором врожаю, чищенням і упаковкою. Останні розробки в області гідропоніки дозволяють знизити витрати і спростити технологію, що сприяє зростанню саме цього сегмента. Прихильники концепції говорять, що вона унікальна, оскільки вона може забезпечити вирощення фруктів і овочів, які не містять пестицидів, і які смачніші, ніж інші сорти. Додатковий смак, мабуть, обумовлений здатністю створювати особливі умови вирощування для складних сортів, які неможливо гарантувати в традиційних господарствах.


Ще однією перевагою для вертикально вирощеної їжі є її тривалий термін зберігання. Одна з найбільш очевидних і важливих критичних зауважень з приводу вирощування продуктів харчування в домашніх умовах полягає в тому, наскільки енергоємної є його система освітлення. Критики кажуть, що наша увага повинна бути зосереджена на тому, як використовувати безкоштовну, що не забруднює навколишнє середовище, енергію сонця більш інноваційними способами, наприклад, за рахунок кращого використання міського простору. Наприклад, це може означати вирощування їжі в теплицях на дахах міських будинків. А саме вертикальне господарство стане необхідним доповненням до звичайного фермерства, якщо ми хочемо прогодувати планету в майбутньому.


На сьогодні в Україні існує тільки одна вертикальна ферма з дуже незвичайною назвою «Щастя Здоров'я». Асортимент продукції в «Щастя Здоров'я» досить широкий, там вирощують салати лолло Біонда, рукколу, базилік, маш-салат і Мікрогрін. На фермі використовують голландське насіння, які вирощують на мінеральній ваті. Виробничий цикл зелені становить близько 30 днів в залежності від культури. «Наша перевага в тому, що ми не залежні від сезону. Вже сьогодні ми можемо визначити, коли зберемо майбутній врожай. Крім того, ми вирощуємо без грунту, тобто на листках не залишається землі, яку так складно вимити», - додає Максим Киричко, власник ферми «Щастя Здоров'я».\


За 1,5 року за обсягом виробництва ферма виросла в 30 разів.

 

                                     Джерело фото: Вертикальна ферма «Щастя Здоров'я»

 

Основними ринками для розвитку вертикального фермерства Максим бачить країни з дорогою землею і / або водою, так як обидва ці ресурси в вертикальному фермерстві використовуються ефективніше, ніж в класичному. Також він вважає вертикальне фермерство відмінним способом імпортозаміщення в країнах з сезонністю і хорошим прикладом того, як бізнес може бути соціально-орієнтованим і екологічно чистим.

 

Маріна ЗАПАРАНЧУК

студентка, політолог,

НПУ імені М.П. Драгоманова

978
2019-12-06

Додати коментар