Останні новини

Новина

Правничі ігри – 2019

13 грудня 2019 року в ліцеї – інтернаті міста Фастова, в рамках Всеукраїнського тижня права, пройшов розважально – інтелектуальний конкурс «Правничі ігри – 2019» серед учнів 9-10 класів, який був ініційований Головним Управлінням Національної Поліції у Київській області.

 

Захід розпочався зі знайомства, кожна команда представила себе та свій навчальний заклад. В конкурсі приймали участь п’ять команд з міста Фастова та Фастівського району.

 

 

 

 

У складі журі, яке оцінювало конкурс, були поважні гості: Сергій Богатирчук - помічник народного депутата України Олега Дунди; Віталій Сайченко - представник Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ»; Микола Бойко - начальник Фастівського відділення поліції; Людмила Іщук - головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Фастівської РДА та Наталія Небрат - головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Фастівської адміністрації.  

 

 

Для учасників конкурсу були підготовленні питання різного рівня складності: про права та обов’язки людини, конвенцію про права дитини, історію права та інші. Також були розважальні конкурси такі як: вгадай мелодію та фото-запитання.

 

 

Всі команди виступили гідно та показали високий рівень знань в правовій сфері.

 

Конкурс пройшов у веселій та дружній атмосфері. Вболівальники активно підтримували конкурсантів, а деякі учні підготували цікаві виступи.   

 

 

 

Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» також долучилась до проведення цього важливого конкурсу та підготувала для учасників корисні подарунки.

 

 

Подарунки та дипломи знайшли своїх власників. У підсумку третє місце здобула команда Фастівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10 - Гімназія", друге місце зайняла команда Борівського академічного ліцею, а перемогу виборола команда «Друзі права» з Фастівського ліцею – інтернату.

 

1001
2019-12-16

Додати коментар