Останні новини

Новина

Молодь пропонує Уряду замість премій у 700 млн. грн. керівництву НАК "Нафтогаз України", збудувати житло для молодих сімей!

15 січня 2020 року, керівник ГО "Платформа розбудови громад" - Замула Олександр та юрист, громадський діяч - Михайло Міщанюк, звернулись до Перм'єр-міністра України - Олексія Гончарука, з вивомгою зупинити виплату премій керівництву НАК «Нафтогаз України» у розмірі 700 мільйонів гривень та направити ці кошти на будівництво соціального житла для молоді у місті Києві та Київській області.

Молоді люди вважають, що прибуток який надходить до державного бюджету України в результаті діяльності державної компанії НАК "Нафтогаз України" має бути спрямований не на підвищення рівня життя менеджменту державної компанії, а на створення міцної житлової бази для молоді України.

Молодь України вважає, що таке соціальне житло має бути збудоване та здано в експлуатацію до кінця 2021 року. Квартири для молоді України мають передаватися у власність у розстрочку під нульовий відсоток річних.

На думку, громадських діячів Михайла Міщанюка та Олександра Замули, будівництво вищевказаного соціального житла для молоді України, забезпечить виконання конституційного права громадян України на житло, право на яке гарантує Стаття 47 Конституції України.

972
2020-01-15

Додати коментар