Останні новини

Новина

Встановлення Національного Рекорду України

13 березня в Боярській ЛДС «Боярське лісництво» пройшла акція по висадці дерев, яка відбулась в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України» і спрямована вона на захист навколишнього середовища. Ініціатором акції виступила Боярська міська рада, а також громади таких населених пунктів як: Малютянка, Забір’я, Княжичі та інші.

 

21 лютого було підписано Меморандум про участь та співпрацю у проєкті «Озеленення України» між представниками проєкту та Боярською міською радою, а також із головами навколишніх сіл.

 

Саджанці молодих дерев надала ВП НУБіП «Боярська лісодослідна станція», серед них були: сосна звичайна, дуб звичайний, липа дрібнолиста та айва.

 

 

До акції долучилось багато підприємців, організацій, волонтерів, активістів і просто небайдужих людей.  Також до акції долучились волонтери Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ» та члени політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», адже виключно від нас сьогодні залежить майбутнє наших дітей.

 

 

Було висаджено близько 100 000 саджанців листяних та хвойних дерев. Всіх охочих лісники забезпечили всім необхідним спорядженням та провели інструктаж для новачків.

 

 

Також в цей день було встановлено Національний рекорд України в категорії «Масові заходи. Екологія».

 

 

Після завершення акції всіх учасників пригощали смачною кашею з м’ясом, салатиком та чаєм з печивом.

 

 

1434
2020-03-13

Додати коментар