Останні новини

Новина

Як не бути самотнім? Полюбити себе

19-го січня відбулося засідання «Жіночого клубу», благодійниці, бізнес-леді - Лілії Олійник, на який завітали жінки-підприємці, працівниці косметологічної сфери, соціальні працівниці Голосіївського району міста Київ.

 

 

Як засвідчили журналісти газети «Слово Громади», на заході теми піднімалися різноманітні тематики: від того, як стати професіоналом своєї справи до того, як не бути самотньою в цьому непростому вирію життя. Учасниці Клубу дійшли згоди, що такі заходи слід проводити раз на місяць, щоб бути в курсі подій, які відбуваються в Голосієво та, виходячи із власного свого досвіду, пропонувати шляхи вирішення нагальних питань.  Великою приємністю для присутніх було і те, що серед присутніх була  і голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар. 

 

За словами коуча та спікера Ігоря Солоневського, самотність на сьогодні серед українців є виразною характеристикою здоров’я українського суспільства. За його словами, самотність, особливо серед жінок, народжується в силу того, що останні не мають чіткого розуміння, яка людина їм потрібна. Відповідно, щоб самотність не стала чинником душевної дезорганізації особистості,  людині потрібно щоденно працювати над власним розвитком, як інтелектуальним, фізичним і духовним безумовно. Пан Ігор рекомендує всім українцям і вельмишановним українкам будувати вже сьогодні візію (бачення) свого щастя і що йому може завадити, взявши це на усвідомлення.

 

В коментарі нашому виданню, голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар підвередила актуальність заходу, який привернув суспільну вагу на проблематиці самотності, зокрема і жінки в українському суспільстві. Водночас, за її словами, українки є сильними особистостями, але їх інтереси не достатньо представлені в політиці. Це може змінитися якщо забезпечити більшу квоту кандидаток жінок у парламент та місцеві ради.

 

Чи станеться так, як пропонує Н. Боднар, покаже час, але найголовніше, щоб не бути самотнім потрібно, вочевидь, бути відкритим до світу, до своєї громади і жити в злагоді із її мешканцями.

1513
2018-01-19

Додати коментар