Останні новини

Новина

У Києві представили сучасний погляд на діагностику і лікування алергії

У вівторок 27 березня в столиці нашої держави відбулась вельми актуальна для здоров'я українців, лекція, спікери, якої наголосили на специфіці алергічних виявах та міфах, способах реагування на алергію

    Безумовно, що з приходом весни збільшується кількість людей з алергією.  Відповідно постає доцільність у правильному визначенні форми, особливості алергії і чесній відповіді чи  та чи інша реакція  оргнізму людину може вважатися  алергією чи ні; як з нею боротися. Дану цілі і були поставлені благодійницею та куратором ILive Centеr Лілією Олійник.

     Головними спікерами публічної зустрічі стали доктор медичних  наук Сергій Юр'єв, директором ООО "Дансон Фарма" і кандидат медичних наук -  Московенко Олена.

      В анонсі заходу наголошувалось, що він зацікавить громадян, що вже мають алергічні реакції; молоді родини з дітьми, багатодітних матерів,   громадян, які стали прийомними батьками для дітей  і підлітків з  соціально незахищених та прийомних сімей.

    Серед порушених питань лекції "Сучасний погляд на діагностику та лікування алергії", стали теми: 1) Алергія і псевдо алергія, як розібратися? 2) Які види алергії бувають? 3) Алгоритм діагностики алергії 4) Чи можна вилікувати алергію?

      Журналісти видання "Слово Громади" поспілкувалась із  спікерами лекції, запитавши їх експертну позицію, щодо найбільш поширених алергічних реакцій в Україні; набільшпопулярними міфами на тему діагностики і лікування алергії, рекомендаціях по особистому убезпеченню від різноманітних алергій.

         Так, пані Олена Московенко, зауважила, що у весняно-літній сезон найбільш небезпечною є алергія на амброзію. Водночас, за словами експертки, найбільшою помилкою українців в реагуванні на лікування алергії, це зверенння до медичних установ вже із "запущеними" алергічними реакціями, коли по суті і вартість лікування і його тривалість виростає в рази, чим це могло бути під час діагностики  алергічного сприйняття організмом людини. Відповідно, всі, кому важливий власний стан здоров'я варто не забувати, що не існує жодного організму, який не мав  би повного імунітету до  всіх типів алергій. В той же час,  ніколи не пізно зробити т.з.в алергічні проби, щоб зясувати, до яких алергій ваш орагнізм має більшу чи меншу здатність захисту від них.  Частіше провітрюйте власне помешкання, не забувайте про системне вологе прибирання, але без зловживання  різноманітними хімічними засобами. В тому числі,  коли  ви робити у власному домі ремонт, навіть косметичний. Адже, чим менш хімічні  за складом речовини, якими ви  користуєтесь при ремонті і навіть побуті, тим більше ви захистите власне і здоров'я вашої родини.

       Її колега, пан Сергій Юр'єв, зауважив, що чи не найбільшим міфом, який розповсюджений в громадській думці, це те, що алергію не можливо вилікувати повністю. Водночас, критичним і не раціональним підходом є запізніле реагування на лікування алергії, адже в такому випадку прояв алергії  може стати хронічним.  Небезпеку, на думку експерта, становлять алергія на рибу, харчові добавки, продукти (типу арахіс) та медичні препарати. Відповідно, пацієнтів з такими алергіями треба виявляти активніше і працювати над підбором методів реагування. Адже, не лікування може привести до летального  випадку. За його словами, на сьогодні  на ринку медичних послуг, засобів лікування по діагностиці і лікуванні алергії є новітній засіб - мультикомпонентний  аналізатор Alex Alergy Explorer, який водночас може виявити більш ніж 200 алергенів.

           Пройти  ALEX діагностику  на алергени можна  в Алергоцентрі Клініки Сімейної і Функціональної медецини "FxMed" за адресою: Київ, вулиця Богдана Хмельницького 15. Запис на прийом можна здійснити за номерами: 0950901303; 0930901303; 0970901303 та (044) 3345103.

2792
2018-03-28

Додати коментар

Имя: zsscvvylq
Текст: -- [url=http://www.g62z9376xdni7i79al84rr8yymla4117s.org/]uzsscvvylq[/url] <a href="http://www.g62z9376xdni7i79al84rr8yymla4117s.org/">azsscvvylq</a> zsscvvylq http://www.g62z9376xdni7i79al84rr8yymla4117s.org/

Имя: ejpeoonfdm
Текст: -- <a href="http://www.g64zfipx27621dn1pnn7wd62pe395g82s.org/">aejpeoonfdm</a> [url=http://www.g64zfipx27621dn1pnn7wd62pe395g82s.org/]uejpeoonfdm[/url] ejpeoonfdm http://www.g64zfipx27621dn1pnn7wd62pe395g82s.org/

Имя: NroUT
Текст: Drugs information. Short-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">where can i buy generic prednisone for sale</a> in USA. Actual trends of medicine. Get now. <a href=http://bpo.gov.mn/content/591>All trends of medication.</a> <a href=http://audit.tsu.ac.th/page_comment_webboard.php?cat_id=23&id=2070>All news about medicine.</a> <a href=https://www.petdepotexpress.com/shop-single.php?codigo=280555>All information about drug.</a> 9909784