Останні новини

Новина

Бути чи не бути Антикорупційному суду в Україні?

В українській політиці чимало негативних традицій. Серед інших відстуність консенсусу щодо актуальних для держави і громади питань. Не став виключення і законопроект що має законним зробити Антикорупційний суд. Проте розгяд питання по суті в парламенті затягується.

В той же час не зважаючи на таку специфіку політичного процесу, в українсьукому парламенті є оптимістично налаштовані законотворці. 

До них варто віднести народного депутата України Сергія Алєксєєва, який переконує , що Верховна Рада України може проголосувати за законопроект про Антикорупційний суд наступного пленарного тижня у вівторок. 

За його словами: " Станом на 24 травня, ми зупинились на 1278 правці — всього ми маємо 1925 правок (до законопроекту про Антикорупційний суд — ред.). Тобто ми бачимо, що на результативне голосування ми можемо виходити у вівторок десь пообідді, наступного пленарного тижня".

Крім того політик наголошує, що у парламента буде тиждень, щоб досягнути всіх домовленостей щодо закону про Антикорупційний суд.

Чи все так станеться, як прогнозує народний депутат, не варто звератись до віщунів, а зачекати на розгляд по суті законопроекту про  антикорупційний суд, його компетенцію та умови для здійснення неупереджоного розгляду  питань, що стосується розгляду справ , які мають  провадження з норм корупційного зловживання.

Важливо не забувати, що і спікер парламенту,  Андрій Парубій не виключає розгляд закону про Антикорупційний суд наступного тижня. Пам'ятаючи про особливості законтворчої техніки діючого спікера, коли один і той же самий законопроект може ставитись до кількох разів поки не набере "потрібної" кількості, цілком вірогідно, що законпроект "Про антикорупційний суд" буде не лише розглянутий, але й проголосований.

1878
2018-05-25

Додати коментар