Останні новини

Новина

Фастів втратив 659 підприємців за 2016 та 2017 роки.

Протягом двох останніх років, збільшення кількості підприємців, які припинили свою діяльність, а саме юридичних осіб на 15 од. або 125%, а також фізичних осіб на 282 од. або 167%, вказує на погіршення інвестиційного клімату у Фастові.

Кількість підприємців впливають на кількість податків до бюджетів усіх рівнів, а отже прибутковість бюджету.

Якщо умови ведення бізнесу погіршуються, кількість підприємців знижується, бо деякі припиняють свою діяльність.

Ця динаміка виглядає наступним чином. Протягом двох останніх років,
збільшення кількості підприємців, які припинили свою діяльність, а саме юридичних осіб на 15 од. або 125%, а також фізичних осіб на 282 од. або 167%, вказує на погіршення інвестиційного клімату у Фастові.

Підприємці змушені інвестувати свої кошти в інші міста, де забезпечуються більш сприятливі умови ведення бізнесу, тобто там де влада піклується про них, тим самим утворюючи додаткові прибутки бюджету.


Збереження цієї тенденції призведе до зменшення інвестицій у місто та їх відтік до міст з більшою інвестиційною привабливістю. Відповідно у місті Фастів поступово зменшуватимуться прибутки від податкових надходжень підприємців, посилюючи залежність від зовнішнього фінансування.


Змінити цю ситуацію має міська рада шляхом діалогу з представниками підприємців з метою вирішення проблем, через які підприємці усе частіше змушені припиняти свою діяльність.

Матеріал підготовлено, за даними ГО "Платформа розвитку громад".

1545
2018-06-04

Додати коментар