Останні новини

Новина

Міський голова Фастова має відповідати у суді за свої порушення - Віталій Сайченко, громадський діяч.

Уповноваженний Верховної Ради України з прав людини має викликати мера Фастова у суд.

"Сьогодні мерія Фастова грубо порушує бюджетне законодавство України.  А саме: ч. 1 ст. 3 Закону України "Про відкритість використання публічних коштів".

Ми не маємо можливості отримати доступ до використання бюджетних коштів, оскільки інформація, яка згідно законодавства України має бути оприлюднена публічно, просто відсутня. Ми переконані, що це пов'язано і тим, що мерія Фастова не зацікавлена у тому, щоб робити свою роботу публічною та прозорою. 

А тому ми не словом, а ділом будемо боротись із порушниками законів України у Фастівській міській раді, добиваючись того, щоб порушники відповідали у суді.

Як голова ГО "Всеукраїнське об'єднання громадського контролю і управління", я звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, із проханням скласти протокол про адміністративне порушення на міського голову міста Фастів Київської області, Нетяжука Михайла Володимировича за вчинення адміністративного порушення, передбаченого 212 Кодексу України про адміністративні порушення.

Згідно процедури, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини має викликати мера Фастова у суд. А міський голова, має понести покарання за порушення закону України.

Ми будемо добиватись прозорої роботи влади у Фастові, навіть якщо вона цього не хоче" - повідомляє Віталій Сайченко, голова ГО "Всеукраїнське об'єднання громадського контролю і управління.

2936
2018-06-06

Додати коментар

Имя: Таня
Текст: Вміємо лише добре палки в колеса засовувати а допомогти, порадити разом зробити ні як ті погані плебеї хтоб не був всі невгодні.

Имя: Таня
Текст: А він на мій погляд найкращий серед всіх хто був не лише розвалить і вкрасти а й зробити щось вміє дослухається і має власну думку хоча і не без огріху