Останні новини

Новина

75% мешканців міста Фастова не довіряють меру та його оточенню.

Згідно соціального опитування яке проводилось у мережі Фейсбук- 75% Фастівчан не довіряють мерії.

Днями у соціальній мережі Фейсбук проходило соціальне опитування щодо довіри мешканців міста Фастів до діючого мера - Михайла Нетяжука та його оточення.

Загалом у опитуванні прийняли участь 220 осіб. З них - 55 осіб (25%) проголусували за відповідь: "Так. Довіряю". 165 осіб (75%) - віддали свій голос за відповідь: "Ні. Не довіряю". 

Попередньо у мережі проводилось ще одне соціальне опитування, щодо здатності міської влади побудувати очисні споруди у місті. У даному опитуванні участь 340 осіб. Голоси розподілились наступним чином. 94 особи (28%) проголосували за відповідь :"Так. Здатна". 246 особи (72%) проголосували за відповідь: "Ні. Нездатна".

"Таке розподілення голосів у опитуванні говорить про те, що поточна міська влада втрачає довіру серед пересічних мешканців Фастова. Тим самим підриває авторитет місцевого самоуправління. Люди хочуть від влади прозорості, люди хочуть двостороннього діалого із посадовцями, щодо нагальних проблем міста.

Такий результат загалом не дивний. Передвиборчі обіцянки представників політичної партії "Нові Обличчя" не виконані. Більше того, перший заступник міського голови - Олена Зикова потрапила у державний реєстр корупціонерів і є визнаним судом корупціонером, проте продовжує займати свою посаду. Міський голова не робить жодних шагів назустріч очищенню влади від казнокрадів, що звичайно наводить людей на думку про те, що скоріш за все мер Фастова - Михайло Нетяжук зацікавлений у збереженні посади за корупціонером.

Численні журналістські розслідування проілюстрували різні схеми виведення коштів з бюджету міста. Економічний аналіз використання бюджету говорить нам про те, що кошти міста розподіляються виключно за політичною волею керівництва на різні PR-ні проекти, а не на урбаністичну розбудову.

Люди бачать реальні обставини справ, коли за 2017 рік у Фастові скоротилась численність підприємців більш ніж на 700 суб'єктів.

Все це на превеликий жаль аж ніяк не сприяє позитивному іміджу поточного керівництва міста"- дає свій коментар керівник ГО "Платформа розбудови громад", Олександр Замула.

2464
2018-06-25

Додати коментар