Останні новини

Новина

Активісти та громада міста Вишневого вимагають припинити незаконну забудову

Для України, незаконна забудова паркової зони в містах та містечках стала нажаль буденною справою. Втім не завжди незаконні будівництво залишається без карним. Так сталось і в місті Вишневому, де завдяки силам патріотично налаштованої громади, депутатського корпусу та активу ряду політичних партій було ухвалено судове рішення про припинення забудови, що має сумнівне походження.

Як передає видання «Слово Громади» 9 липня 2018 року небайдужі містяни, громадські активісти міста Вишневого вкотре прийшли висловити своє незадоволення діями забудовника в приватному секторі, яке не виконує судового рішення щодо припинення будь-яких  будівельних робіт.

 

Йде мова про судове рішення Господарського суду Київської області ще від 8 червня 2018 року, в якому суд схвалив позов громадської організації «Діти Вишневого»  та Вишневої  міської ради Києво-Святошинського  району у Київській області про визнання не дійсним  рішення та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею понад 10 га в місті Вишневому.

 

Важливо відміти, що дане судове рішення також передбачало вжиття заходів шляхом встановлення заборони державній архітектурно-будівельній інспекції України на видачу  дозволів на виконання  будівельних робіт  на земельній ділянці, що і стала каменем спотикання незаконної забудови та небайдужих до долі місцевого парку громадськості. Останню до слова як вже відмічалось представляє громадська організація «Діти Вишневого» ініціативу якої підтримали депутатський корпус  Вишневської міськради з партій Батьківщина, Радикальна партія Ляшка та актив київського обласного осередку політичної партії «За життя».

 

Головним  персонажем, кроками (незаконною забудовою) якого не задоволена місцева громада є таке собі ТОВ «Євро 2000» з  реєстрацією в місті Києві по вулиці Кіквідзе 1\2, яке на попередні звернення ЗМІ прояснити яким чином вони отримали дозволи на будівництво продовжує відмовчуватись.

 

В той же час лишається питання чи судова ухвала стане фактором повного, а не фасадного і тимчасового призупинення будівництва. Безумовно це залежить не лише від політичної волі місцевої влади, її готовності відстояти інтерес громади міста, яка зацікавлена, щоб тут саме паркова зона, а також від громадськості та місцевих політиків, активістів, які готові згуртуватись, щоб відстояти інтерес громади, а не окремих, сумнівних ділків, які на думку місцевої громади мають сумнівне право на здійснення будівельних робіт.

1991
2018-07-09

Додати коментар