Останні новини

Новина

В яких областей більше та менше сприяють виконання судових рішень?

Як повідомлює портал Українське право з посилання на заяву заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлани Глущенко, яка озвучила рейтинг областей за загальними показниками роботи у сфері виконання судових рішень.

Так, за словами заступника Міністра, до п’ятірки найкращих регіонів за відсотком від завершених виконавчих проваджень увійшли Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Одеська та Волинська області. Серед українських регіонів з найгіршими показниками умовну п'ятірку очолюють - Полтавська, Донецька, Сумська області та столиця місто Київ.

 

На думку чиновниці: «Що стосується рейтингу за відсотком фактично виконаних виконавчих проваджень, то тут лідирують Департамент ДВС, Луганська, Хмельницька, Житомирська та Івано-Франківська області. Відстають за цим показником Донецька, Одеська, Запорізька, Київська та Вінницька області».

Виходячи із таких результатів показників українських областей в частині викооанниях судових рішень  Світлана Глущенко закликала всіх керівників регіонів з недостатніми показниками включитися в роботу і максимально відпрацьовувати кожне виконавче провадження, тим самим засвідчити, що органи ДВС (державного виконання судових рішень) реально забезпечують доступ до правосуддя, зокрема, у частині виконання судових рішень.

На нашау думку виконання судових рішень і гарантій і забезпечення його вчасності і результативності це є лише одним з факторів, які впливають на рівень довіри громадян до держави і загалом на роботу судових інституцій. В умовах незавершеності судової реформи та мікроскопічного прагнення українстких можновлдаців: парламентарів та урядовців, саме виконання судових рішнь може стати одним із помітним українською громадою кроком влади на зустріч гарантування конституційних прав українців на чесний суд і судовий захист.

 

Автор: Дмитро Гаврилюк, журналіст видання "Слово Громади".

1831
0018-07-11

Додати коментар