Останні новини

Новина

Новий виток війни за пасажирів в Броварах

За повідомлення ресурсу Погляд, в Броварах триває війна за пасажирів, котрі курсують за маршрутом Бровари – Київ та в зворотньому напрямку.

 

Наголошується, що напередодні 21 серпня біля станції метро “Лісова”, було скоєно кілька зухвалих нападів на автомобілі, що підбирали людей до Броварів.

 

Зокрема, молодики з арматурою та ломами, розбивали в маршрутних таксі вікна, коли пасажири вже посідали в салон. За словами очевидців, все сталося стрімко, ніхто спочатку навіть не зрозумів, що коється. Наразі невідомо, чи постраждав хтось тілесно, але можна тільки здогатуватися, що довелося пережити свідкам нападу.

 

В той же час окремі власники постраждалих транспортних засобів вже звернулися в Деснянський райвідділ поліції і залишили свої заяви щодо інциденту і притягнення до відповідальності виконавців зухвалого хуліганства. Перевізники мають надію, що поліція не забариться з пошуком хуліганів і не дасть відповідь не лише у мотивах цього злочину, але й можливих замовниках.

 

Попередньо можна припустити, що подібний інцидент може свідчити не лише про звичайне хуліганство, це може бути і провокація через бізнес конфлікти, бажання окремих зацікавлених сторін зменшити кількість суб'єктів, що здійснюють пасажирські перевезення чи навпаки  це може бути спланована провокація, яка має на меті посіяти страх і почуття небезпеки серед громади Києва замаскавуваши це під "хуліганською дію". Що з цього виявиться правдою продемонструє професіоналізм правохоронних органів та місцевої влади, яка безперечно має врахувати на майбутнє, щоб унеможливити подібні інциденти і гарантувати безпеку перевезення для пасажирів.

1492
2018-08-22

Додати коментар