Останні новини

Новина

Місцева влада Фастівщини має скликати позачергові засідання рад, щоб не допустити підвищення ціни на газ - повідомляє Олександр Замула

Про це в коментарі для видання "Слово Громади" заявив громадський діяч, політик Олександр Замула, який вважає, що предметом позачергового засідання міської ради має стати питання для відміни підвищення цін на газ для населення.


"Кабінет Міністрів України прийняв рішення про підняття ціни на 23.5% пропри те, що у країні відбувається суттєве скорочення виплат по субсидіям. Ми звертаємось до всіх депутатів районної, міської та сільських рад Фастівщини, щоб терміново скликати позачергові сесії до 26 жовтня 2018 року, надати негативну оцінку щодо підняття газу для населення, висловити протест від громади Фастівщини та зобов'язати Уряд шукати інші шляхи економії витрат за рахунок скорочення витрат на неефективний державний апарат" - повідомляє Олександр Замула, голова Фастівської районної організації політичної партії "ЗА ЖИТТЯ".

 

Політик вважає, що зважаючи на рішення КМУ про планове підняття ціни за газ для населення з 1 листопада, необхідним є скликання позачергових засідань Фастівської міської ради та Фастівської районної ради, з метою схвалення офіційного звернення від громади Фастівщини до Президента України, Кабінету Міністрів, голови уряду Володимира Гройсмана та до голів фракцій парламенту, щоб влада відмінила планове підняття вартості газу для населення.

 

О.Замула, нагадав, що з листопада 2018го, ціна газу за 100 куб складатиме 8550 грн. Дану цифру політик назвав "комунальним геноцидом" для українців, порівнявши витрати українських пенсіонерів на комунальні послуги, які становитимуть 100% від пенсії, та витрати німецьких пенсіонерів, які витрачають лише 15% на оплату комунальних послуг. І тому, щоб не допустити останнього, Олександр Замула закликав фастівський депутатський корупс, політичне керівництво Фастівщини "захистити інтерес громади Фастова і Фастівщини".

 

 

4321
2018-10-23

Додати коментар