Останні новини

Новина

Заробітна плата в Україні та країнах колишнього Радянського Союзу.

З часів розпаду Радянського Союзу з’явилися 15 незалежних країн. Кожна країна розвивалася своїм власним шляхом, відповідно темпи розвитку теж відрізняються.

 

В Україні постійно порівнюють показники з країнами ЕС або іншими розвиненими країнами, при цьому зазначаючи, що в них утворилися багатовікові традиції, закони тощо. Відповідно, якщо порівнювати вищезазначені 15 країн, то в них були однакові умови для забезпечення розвитку країни, реформам та адаптуванню до нової реальності.

 

Оцінити ефективність розвитку кожної з цих країн можливо за допомогою такого показника як середня заробітна плата протягом 1 року. Відповідно ці дані виглядають наступним чином за посиланням https://novostik.com/srednyaya-zarplata-po-stranam-mira-2017/ та коригуванням по Україні (було 168 дол. США, що не відповідає дійсності):

 

Порівнюючи показники різних країн, бачимо не дуже якісний рівень зростання показників економіки, про що свідчить 11 місце з 15. Відповідним чином на ці показники вплинули такі чинники як недостатній рівень фаховості виконавців, тобто чиновників, міністрів тощо.

 

Найбільшим гальмуванням процесу реформування країни є корупція, тобто використання бюджетних коштів не за призначенням. Наслідком цих злочинних дій виявилися значні кошти з Державного бюджету, які опинилися у кишенях чиновників-корупціонерів.

 

Також певною мірою мали вплив кризові явища на світовому ринку, бойові дії на сході України та правове забезпечення захисту права власності.

 

Україна має підвищити рівень боротьби з корупцією, гарантувати право власності та вирішити інші проблеми задля підвищення якості проведення реформ у країні. Саме це забезпечить просування її у різних рейтингах та відповідно зростання рівня життя простих українців.    

1788
2018-11-09

Додати коментар