Останні новини

Новина

Олександр ЗАМУЛА: Сьогодні поштарі Фастівщини залежать від чиновників з Василькова!

Нещодавно, «Слово Громади» опублікували матеріал щодо громадського мітингу в селі Мотовилівка, Фастівського району, що на Київщині. Центром занепокоєння громади стало відділення «Укрпошти», яке через аварійність приміщення працює в незадовільному стані, а її працівники достойні отримувати гідну винагороду. Особливість критичної ситуації пояснив нашому виданню Олександр Замула, очільник громадської ініціативи «Платформа розбудов громад», член партії «За життя».

 

Олександр Замула, який останні три роки активно підіймає питання зміцнення життя громад на Фастівщині в коментарі нашому виданню зауважив, що раніше у Фастівському районі функціонувала районна адміністрації ПАТ «Укрпошти» проте на кінець 2018 року вона припинила своє існування і всі організаційні питання вирішується місцевою адміністрацією в місті Васильків.

 

Як результат, пояснює громадський діяч, поштові відділення у Фастівському районі не працюють у штатному режимі, що звичайно є досить дискомфортним для людей, особливо для мешканців сільських громад, де пошта зазвичай є одним із «центрів життя» і по-суті комунікації в селі.

 

Щоб зрозуміти «особливість» ситуації Олександр наводить такі приклади. По-перше, оператори поштових відділень приїжджають аж самого Василькова. По-друге, саме поштове відділення працює понад дві години але лише двічі на тиждень, що певна річ не може подобатись всім мешканцям громад у фастівському районі.

 

«Приклад поштового відділення в Мотовилівці є показовим прикладом, - вважає О.Замула, який свідчить, що не можна лишати громаду на одинці з проблемою чи її замовчувати. Громада і проактивна громадськість продемонструвала, що проблеми мають вирішуватись. Зокрема, політик, наголосив, що те, що поштове відділення в селі Мотовилівка відновила свою робота є в першу чергу вимозі самої громади про необхідність відновлення роботи поштового відділення, солідарність з поштарями аби ті працювали в належних умовах і звичайно чітким діям громадськості та місцевих політиків, для яких інтереси громади не є розмінною монетою».

 

Під діями місцевих політиків, О.Замула говорить про прямі перемовини із дирекцією Васильківської пошти, яка з першу враховувала побажання громади (йде мова про другу половина грудня 2018го р.-Ред.), а пізніше, на початку 2019 р. через ряд організаційних рішень саме васильківської районної адміністрації пошти у Василькові «проблеми» пов’язані з наданням поштовими сервісами відновились. Як наслідок черги за сплату комунальних послуг і навіть відтермінування своєчасних оплат від населення.

 

Ми запитали О.Замула, як він вважає чи готова мотовилівська громада і далі вимагати відновлення роботи поштового відділення і які його дії на найближче майбутнє в цьому питанні. Зокрема Олександра Замула, запевнив, що у громади вистачить волі і принциповості з даного питання аби пошта працювала в звичному режимі. Щодо своїх та дій однодумців, він зауважує, що: «Фастівщині потрібно позбавитись залежності від чиновників Василькова, які вирішують порядок роботи поштових відділень у Фастівському районі». Політик запевнив, що продовжить разом з однодумцями і громадою працювати над тим, щоб на Фастівщину повернули фастівську адміністрації ПАТ «Укрпошта» і місцеві чиновники могли б забезпечувати належну роботу місцевої пошти.

1543
2019-01-18

Додати коментар