Останні новини

Новина

Чергове засідання комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

21 січня 2019 року відбулося чергове засідання № 1/157 постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

До складу комісії увійшли депутати Київської міської ради з депутатських фракцій «Солідарність», «Свобода», «Єдність» та «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» під головуванням депутата Страннікова А.М. 

 

 На засіданні розглядалося багато важливих питань функціонування та розвитку міста Києва, зокрема проектів рішень:

 

«Про затвердження міської цільової програми зовнішнього освітлення міста Києва на період 2018-2022 років» (заміна застарілого освітлення на економічне LED освітлення, а також заміна застарілого обладнання) - проект було підтримано більшістю голосів з урахуванням пропозиції щодо зміни 2018 року на 2019, а також з додаванням адрес тих районів міста Києва, де має бути зроблено освітлення.

 

«Про затвердження Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки» (розвиток пішохідного простору, розвиток паркувального простору, спрямування приросту рівня автомобілізації, автоматизація диспетчерського керування, удосконалення та популяризація транспортного транспорту, запровадження єдиного квитка)  - проект було вирішено допрацювати до наступного засідання 31.01.19 року

 

«Про затвердження Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в м. Києві до 2022 року» (безпека пішохідних переходів, культура водіїв, забезпечення виконання поліцією своїх функцій, будівництво світлофорних об’єктів) - проект було підтримано більшістю голосів.

 

Ці та багато інших важливих питань отримали жваве обговорення – було вислухано багато точок зору, навіть деяких суперечливих. Після виступів усіх бажаючих та обговорення деяких особливостей запропонованих рішень, переважна більшість рішень була ухвалена позитивно шляхом голосування.

 

Відеозапис: https://youtu.be/ocpLelmtzUI

 

Фото: https://kyiv.depo.ua

1734
2019-01-21

Додати коментар