Останні новини

Новина

Порівняння тарифів на опалення у м. Фастів та містах Київської області.

Стан житлово – комунального господарства (ЖКП) тобто те, наскільки ефективно місцева влада здатна контролювати його стан та відновлення безпосередньо має своє відображення у тарифах.

 

Порівняння діючих тарифів на централізоване опалення для населення у м. Фастів та деяких інших міст у межах Київської області виглядає наступними чином:

Існуючі тарифи для населення на централізоване опалення у м. Фастів (від 29.10.18) майже удвічі перевищують інші діючі тарифи при їх порівнянні.

 

Це свідчить про значне перевищення рівня зносу тепломереж та обладнання у м. Фастів порівняно з іншими містами. Здобуття цих «досягнень» можливе за умов проведення неякісних ремонтів тепломереж та обладнання, зволікання з проведенням капітальних ремонтів чи оновлення обладнання та тепломереж, некваліфікованих виконавців робіт тощо.

 

Відповідно на зростання вартості послуг централізованого опалення мають сильний вплив втрати від розгерметизації тепломереж, а також можливі помилки у розрахунках тарифів чи можливе навмисне їх перевищення.

 

Розрахунки обґрунтованих тарифів на послуги теплопостачання досягаються за умови проведення своєчасних ремонтів та оновлення застарілого обладнання та теплотрас.

 

Чим гірше якість проведення цих робіт, тим більшими стають тарифи, до яких додається відшкодування втрат тепла. Саме це ми й спостерігаємо у поточних тарифах м. Фастів на опалення.

 

Фото: https://narodna-pravda.te.ua

2167
2019-01-31

Додати коментар