Останні новини

Новина

Тарифи на водопостачання та водовідведення у м. Фастів та містах Київської області.

Кожне місто України споживає питну воду та користується водовідведенням. Якість надання цих послуг, а також обґрунтованість тарифів залежить від місцевої влади, яка має контролювати постачальника послуг з водопостачання та водовідведення.

 

Чинні тарифи з водопостачання та водовідведення у м. Фастів та деяких інших містах Київської області виглядають наступним чином:   

Серед інших міст Київської області які були у порівнянні, у м. Фастів виявилися найвищі тарифи на водопостачання та водовідведення.

 

Високі тарифи стали наслідком високого рівня зносу обладнання та мереж водопостачання, несвоєчасного та неякісного ремонту, зволіканням у оновленні застарілого обладнання на більш сучасне та заміні аварійних мереж водопостачання.

 

Також можливі помилки при розрахунках тарифів або навмисне їх завищення.

 

Контролювати забезпечення обґрунтованих тарифів, належного стану обладнання та мереж водопостачання має місцева влада, тому відповідно ефективність виконання покладених на неї завдань ми спостерігаємо у порівнянні діючих тарифів на водопостачання та водовідведення.

 

Ефективність цих дій має відображення у тарифах на водопостачання та водовідведення у м. Фастів, які виявилися найбільшими при порівнянні з іншими містами Київської області.

 

Фото: https://nikolaevka24.com

2495
2019-01-31

Додати коментар