Останні новини

Новина

Неправомірні дії з боку ЦВК

4 лютого в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулась прес-конференція на тему: «Влада боїться справжню опозицію: ЦВК необґрунтовано відмовила в реєстрації кандидатом на пост Президента України, лідера політичної партії "РОЗУМНА СИЛА " Олександру Соловйову».

 

Під час прес-конференції представники партії "Розумна сила" прокоментували неправомірне рішення ЦВК, а також розповіли про подальші дії щодо відстоювання права свого лідера на участь у президентських виборах.

 

Лідер партії "Розумна сила" Олександр Соловйов розповів, що 2 лютого ЦВК йому було відмовлено в реєстрації на пост президента України. Основною причиною по якій йому було відмовлено, за словами комісії, це пункт в його програмі "припинення вогню та початок переговорів". Цей пункт трактується як посягання на цілісність України, але такий же пункт є у програмах і інших кандидатів на пост Президента. «Почему те опозиционные силы, которые 27 лет сидять в парламенте и у власти только меняют фракции, сегодня проходят, а мы, те которые новые и самостоятельно к этому движемся , мы оказались никому не нужны», зауважив пан Олександр.

 

« Абсурд полягає в тому, що це вперше в Україні, коли кандидату в президенти відмовили не на основі Закону України «Про вибори Президента», а на основі Закону України «Про дипломатичну службу України», - підкреслив  заступник лідера політичної партії "Розумна сила" Андрій Бодров.

 

Представники політичної партії "Розумна сила" вважають таке рішення політично вмотивованим. Представники партії не збираються зупинятись і вже вдруге встигли подати документи до ЦВК, видаливши всі моменти, які викликали зауваження. «В этой стране достигнеться мир, будет порядок и достаток!», - наголосив  Олександр Соловйов.

1480
2019-02-04

Додати коментар