Останні новини

Новина

Лікувати не можна помирати?

15 лютого в УНІАН відбуласья прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню онкохворої дитини на тему: ‘’Лікувати не можна помирати’’.

 

Варто зауважити, що на заході були обговорені ряд важливих питань:

 

  • Чому закрили центр онкогематологіі та трансплантації кісткового мозку НСДК "Охматдит"?

 

  • Чи є вихід? Перспективи нового Українського Дитячого центру онкогематологіі та трансплантації кісткового мозку?

 

  • Кому вигідно, щоб онкохворі діти не отримували належного лікування в Україні? Хто «заробляє» на лікуванні маленьких українців? Які перспективи розвитку медичної допомоги дітям, хворим на рак?

 

На прес-конференції відбулось ознайомлення з Декларацією, яка була прийнята на конференції «Асоціації дитячих онкогематологіі України», що базується  на принципах «Декларації ООН по правам дитини» (від 0 до 18 років) та на «Європейських стандартах допомоги дітям з онкологічними захворюваннями» (Варшава, 14 жовтня 2009 р.). ВГО «Асоціація дитячих онкогематологів України» (ВГО «АДОГУ») разом з благодійними організаціями, що займаються допомогою онкохворим дітям, ВБФ «Крона», БО «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», ВБФ «Фонд допомоги онкохворим дітям», наголошує на безумовній необхідності дотримання в Україні прав онкохворих дітей шляхом забезпечення їх з боку держави безоплатним та таким, що відповідає сучасним світовим стандартам лікуванням та оздоровленням, а також наданням всебічної психологічної, духовної та соціальної допомоги їм та їх родинам.


Також, відомо, що 15 лютого у всьому світі відзначають день онкохворої дитини. Тому, важливо, що на прес-конференції присвяченій цій темі були обговорені важливі питання, що стосується жержавної політики до допомозі онкохворим громадянам України. Для прикладу,  в Україні щороку у близько 1 тисячі дітей діагностують рак. За показниками смертності дітей від цієї хвороби Україна займає 5 місце в Європі.

Фото:  my.rv.ua

1414
2019-02-18

Додати коментар