Останні новини

Новина

ДЕНЬ ХВОРОГО

11 лютого відзначають “День хворого”, не дуже відома подія серед пересічного громадянина в Україні, але вона має глибокий символічний зміст.

 

              Впроваджений Папою Римським Іоанном Павлом II у 1992 році, в першу чергу, щоб привернути увагу до хворих, їх проблем, страждань, потреб та як крок популяризації волонтерського руху і благодійності в цілому - ще раз нагадати нам, про важливість людяності та милосердя. Маючи хворобу «Паркінсона», Павло II добре усвідомлював з якими викликами стикаються хворі, їх опікуни, різноманітні благодійні організації і усю ту важливість підтримки та співчуття, що вони потребують, тому впровадження «дня хворого» було закономірною подією.

 

            Дата була приурочена явленню Богоматері у Французькому Лурді, яка зцілила усіх хворих, ставши, таким чином, символом спасительці стражденних. Зазвичай у цей день проходять різноманітні благодійні акції та події, просвітницькі заходи щодо теми здоров'я, а у католиків проходять урочисті меси.                                                                   

 

       У цей день, ми не можемо не подякувати усім небайдужим людям, лікарям, благодійним організаціям, особливо які здійснюють свою діяльність на теренах Фастівщини, таких як, наприклад БО “Фонд ”СВАРОГ”, який разом з лікарями-волонтерами надає безоплатно такі необхідні для фастівської громади послуги як психолога, логопеда, дефектолога та інші.

 

     Водночас, ми не маємо забувати про кожного хворого, піклуючись про них зусиллями не лише влади, але й всієї місцевої громади.

1611
2018-02-11

Додати коментар