Останні новини

Новина

Столичне метро стане безпечнішим: на станціях встановлять автоматичні дефібрилятори та сучасні аптечки, а персонал пройде тренінги з першої допомоги.

04 червня 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-брифінг на тему: «Столичне метро стане безпечнішим: на станціях встановлять автоматичні дефібрилятори та сучасні аптечки, а персонал пройде тренінги з першої допомоги», який був організований активістами ініціативи «РеаніМетро» та Товариством Червоного Хреста України.

 

Завдяки ініціативі активістів «РеаніМетро» проект про встановлення автоматичних дефібриляторів на станціях київського метрополітену набрав достатню кількість голосів для реалізації та був внесений до списку Громадського бюджету. Близько дванадцяти станцій метро будуть обладнані дефібриляторами та сучасними аптечками, а персонал пройде підготовку з першої медичної допомоги.

Керівництво київського метрополітену ідею встановлення дефібриляторів на станціях київського метрополітену не підтримало, тому представники «РеаніМетро» створили проект на сайті Громадського бюджету.

«Те, що у київському метрополітені нема дефібриляторів – це дикунство. І справа тут не у грошах: метро, насправді, має достатньо ресурсів, щоб закупити ці дефібрилятори, питання у ставленні. Громадський бюджет не повинен брати на себе обов’язки київського метрополітену. Це їхня відповідальність – зробити поїздку пасажира безпечною. Мова йде не тільки про дефібрилятори, а й про навчання персоналу першої медичної допомоги, наявність боксів для зупинки критичної кровотечі, кнопок екстреного виклику на станціях», – зауважив Тарас Логінов, керівник загонів швидкого реагування Червоного Хреста України.

Реалізація проектів-переможців Громадського бюджету планується з 1 січня 2020 року.

 

1214
2019-06-05

Додати коментар