Останні новини

Новина

Масштабний інклюзивний захід “Звитяга Нескорених”

28 червня 2019 року в День Конституції вперше в Україні в столичному Маріїнському парку, біля Арки Дружби Народів, відбувся масштабний інклюзивний захід “Звитяга Нескорених”, який був ініційований Федерацією стронгмену України та Національною радою спортивної реабілітації захисників України за сприяння Департаменту молоді та спорту КМДА та підтримки МВС України.

 

У змаганнях взяли участь близько 50 учасників  воїнів АТО та операції Об'єднаних сил, які отримали ушкодження різного ступеню складності внаслідок бойових дій. “Звитяга Нескорених” буде проходити з шести видів спорту: легка атлетика (біг на дистанцію 3000 м, штовхання ядра), волейбол сидячи, паверліфтинг, заїзди на візках, веслування на тренажері та інвастронг.

 

 

Головна мета змагань це підтримка українських захисників, сприяння соціальної адаптації ветеранів, шляхом їх залучення до занять спортом, адже спорт це найкращий спосіб повернути психіку травмованої людини до нормального соціального життя.

 

 

На урочистій частині відкриття всіх присутніх привітали: Сергій Конюшок, президент Федерації стронгмену України, рекордсмен світу; Василь Вірастюк, почесний президент Федерації стронгмену України, найсильніша людина світу; Вадим Гутцайт, директор Департаменту молоді та спорту та інші почесні гості. Наприкінці урочистої частини хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, а Юрій Годо, відомий український тенор, заспівав Гімн України.

 

 

Наприкінці заходу плануються показові виступи стронгменів, а з 20 години вечора святковий рок-концерт біля Арки Дружби Народів.

1042
2019-06-28

Додати коментар