Останні новини

Новина

Село Мотовилівка відзначило свій 1001 день народження

Журналісти інтернет видання «Слово Громади» 27 липня 2019 року завітали на святкування Дня села Мотовилівка.

 

Село це одна велика дружня родина, в якій кожен цінує родинні традиції, історію села, ветеранів війни та праці. Святкування Дня села – це гарна традиція, яке об'єднує всіх жителів села.

 

Свято проходило дуже весело, відчувалося, що день села це свято єднання родини. Для самих найменших була купа розваг: батути, машинки, попкорн та вата, дітки могли спробувати себе у малюванні на мольберті.  Віка та Лера намалювали чудові краєвиди свого рідного села. Також своїми долонями дітки малювали дерево села.

 

 

 

Благодійна організація «Фонд «СВАРОГ» робить все можливе для того, щоб наші діти були завжди усміхнені та щасливі. Волонтери фонду також завітали на свято і подарували дітям веселощі. Завдяки допомозі Благодійної організації «Фонд «СВАРОГ» до діток на свято завітали веселі аніматори, з якими вони малювали на асфальті, танцювали запальні танці та грали в різноманітні ігри. А згодом всі діти отримали морозиво та різноманітні солодощі. Також волонтери фонду, завдяки підтримці наших партнерів, всім охочим роздавали безкоштовні напої.  

 

 

 

Мешканців села Мотовилівка приїхали привітати артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Саксаганського. Визначним мешканцям села вручали подяки. Також серед мешканців села було розіграно 2 новеньких велосипеда. Загалом кожен міг знайти для себе цікаву забаву, щоб свято надовго залишилось у пам’яті. Урочистості закінчились святковою дискотекою під відкритим небом.

 

 

Свято вдалося на славу і жителі села, з якими нам вдалося поспілкуватися, висловлювали свою щиру подяку.

 

Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

 

 

 

 

2101
2019-07-29

Додати коментар

Имя: Дмитро
Текст: Щиро Вам вдячний від свого імені та своєї родини за організацію та проведення свята, це свято залишиться в пам'яті нам на завжди, особливо моєму сину який в лотереї виграв велосипед. Дякуємо Вам.