Останні новини

Новина

В рамках проекту "Лікар у Вашому домі" в Києві за тиждень обстежувалися 1174 особи

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1174 обстеження, а загалом від початку дії проекту – 98 424 обстеження. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

«У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла. Так, у рамках проекту за результатами обстежень минулого тижня у 774 киян виявлено надмірну вагу, у 532 – підвищений артеріальний тиск, у 230 – високий рівень цукру крові, у 421 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

 

Окрім того, минулого тижня здійснено 79 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти.

 

«Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – нагадав Микола Поворозник.

 

джерело: kyivcity

1086
2019-09-25

Додати коментар