Останні новини

Новина

Оленівчани відтепер мають кабінет стоматолога

Безумовно, питання здоров’я людини, в тому числі в громаді, зберігає свою актуальність і пріоритет не зважаючи на політичну кон’юнктуру в країні та регіоні. Так сталося і в селищі Оленівка, що у Фастівському районі на Київщині

На передодні Нового року, для сільської громади було відкрито стоматологічний кабінет, до якого вже можуть звернутись близько 700 жителів Оленівської громади.

 

За словами сільського голови Олександра Паламарчука, стоматологічний кабінет знаходиться в приміщенні відремонтованого ФАПу (Фельдшерсько-Акушерського Пункту). Фінансову підтримку було отримано за рахунок коштів від депутата Фа­стівської районної ради Віктора Грека (5000 грн.), депутата Київської обласної ради Олександра Волинця (30000 грн). Окремо варто зазначити, що залучені від місцевого підприємця Марія Паламарчук  кошти (35000 грн.) було направлено на придбання спеціалізованого обладнання для потреб стоматологічного кабінету. А от частині ремонтних робіт потрібно завдячувати місцевим жителям: Григорію і Вікторії Москальчуків, Андрію Коменданту, Андрію і Тетяні Стогніїв, Любові Івановій, Вадиму Цвіркуну і Вадиму Сьомці.

 

Цікавим фактом цієї історії є те, що лікарем-стоматологом в Оленівці стала місцева жителька - Анжела Минайлюк (дівоче прізвище Домбровська), яка повернулась в село з закінченням медичного вишу дипломованим спеціалістом-стоматологом. І нині, Анжела Володимирівна приймає односельчан за телефонним викликом.

 

Довідково. У фастівському районі працюють тринадцять зубних лікарів, яким доводиться за спеціально затвердженим графіком обслуговувати по два-три населені пункти. На сьогодні, стоматологічні послуги надаються у Боровій, Кожанці, Мотовилівці, Пилипівці, Дідівщині, Трилісах, Великій Снітинці, Фастівці, ­Томашівці, Скригалівці, Півнях і Дорогинці, а відтепер і в Оленівці.

 

Фото: http://www.clinicaoralsorriso.com.br

1910
2018-01-21

Додати коментар