Останні новини

Новина

Держава повністю покриватиме витрати за кесарів розтин та пологи

Із квітня наступного року НСЗУ повністю покриватиме витрати медзакладу на пологи та кесарів розтин.

 

Про це під час інтерв’ю Tvoemisto.tv, у межах проєкту «Реформи без ілюзій», розповіла директорка Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення Марія Малачинська.

 

«Реформа вторинної і третинної ланки мала б розпочатися з 1 квітня наступного року. Якість медичної допомоги, яка надається зараз в області, з часом буде покращуватися. Основна зміна — те, що НСЗУ оплачуватиме кожні пологи — чи природні, чи кесарів розтин. Акушерська допомога фінансуватиметься за глобальним бюджетом з підвищеним коефіцієнтом. За попередніми розрахунками, за одні пологи НСЗУ буде платити лікарням 8,5 тисяч гривень, за які пацієнтки отримуватимуть повний пакет послуг», – каже вона.

 

У пакет послуг будуть входити всі втрати, яких потребують пацієнти. Тобто держава оплачуватиме меддопомогу, якої потребує жінка, аж до виписки з пологового.

 

«У тариф входить все, з вас не можуть брати жодних доплат. Якщо ж братимуть, то скарги прийматиме з 2020 року Гаряча лінія НСЗУ за номером 1677. Такі задокументовані випадки будуть підставою для перевірки, а її результати – підставою для призупинення або навіть розірвання договору», – розповів “Сьогодні” керівник НСЗУ Олег Петренко.

джерело: Lviv1256

1306
2019-09-26

Додати коментар