Останні новини

Новина

Децентралізація в Мотовилівському регіоні

У Мотовилівському регіоні відбулася низка зустрічей громадськості з питання реформи адміністративно – територіального устрою, а також щодо її реального відображення на теренах Фастівського району.

 

Зустрічі відбулися за сприянням Громадської організації "Платформа розбудови громад". У рамках заходу, експерти та актив громадської організації провели широке обговорення щодо можливостей та ризиків, які дає сьогодні адміністративно-територіальна реформа.

 

 

Присутні отримували спеціально розроблені інформаційні бюлетні, у яких висвітлено суть урядової реформи та нової концепції територіального устрою.

 

Мешканці охоче обговорювали переваги об’єднання для спільного розвитку, та акцентували, що на сьогодні владою не представлено жодних моделей ефективного втілення реформи децентралізації  на теренах Фастівщини, без яких успішний розвиток громади не можливий.

 

 

Дуже тішить, що люди не байдужі, як до свого майбутнього, так і до майбутнього своїх нащадків, а також цікавляться станом справ в країні.

 

Важливою складовою реформи є фінансова успішність майбутніх громад та отримання якісних послуг сучасного зразку населенням. Саме тому місцева громадськість глибоко занепокоєна тим, що за останні  5 років Фастівський район втратив свій вплив, а діяльність багатьох інстанцій таких  як: пошта, поліція та митниця, вже не співпадають з юрисдикцією району. 

617
2019-10-30

Додати коментар